Mehl Jan (Česká Třebová 1912 - 1990 Praha)
Truhlářská dílna, signováno vpravo dole Mehl, na zadní straně popsáno a datováno 1961-3, olej/karton fixovaný na sololitu, 48 x 63 cm, rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |